Teamindeling jeugd 2017-2018

Op deze pagina vind je de teamindelingen voor het nieuwe seizoen.

Voor vragen kun je contact op nemen met de betreffende jeugdcoördinator van die klasse (bijv. voor de nieuwe indeling bij de D-jeugd bel je met Reggy Geuns). 

Een mail sturen mag ook, naar jeugdsecretaris@rksvo.nl. Deze mail wordt dan naar de juiste persoon door gestuurd.

Datum: 16 september 2017
Jeugdcoördinatoren
Naam Klasse
Paul Peeters (Algemeen Coördinator) A+B: 06-2081 7512
Reggy Geuns A+B: 06-3179 6331
Lei de Graef C+D: 06-1416 9892
John Stultiens C+D: 06-2708 3539
Erwin van de Kerkhof E+F: 06-4780 0553
Patrick de Wit E+F: 06-5315 7350
Patrick van Rooijen Keepers: 06-8324 1687
A1
Spelers Leiders / Trainers
Stef Verberne Wim van Rooijen
Dirk Duijts Michiel Geuns
Luc Stijnen Frits de Wit
Luuk van Deursen Paul Kessels
Martijn Sijbers (k)  
Michalis Galitis  
Daan Kobussen Trainingsavond(en):
Jorn Kessels maandag 19.30 - 21.00 uur
Colin Beenders donderdag 20.00 - 21.30 uur
Jarno Vermeeren Aanvang thuiswedstrijd(en):
Thomas Schroijen 15.00 uur
Speler A-Selectie  
Speler A-Selectie  
A2
Spelers Leiders / Trainers
Tim Boumans Wouter Hekers
Sam Sijbers Richard Köster
Fré Coolen Martijn de Leeuw
Roel Vossen (k)  
Frank Nies  
Jesse de Leeuw  
Dante Tramontin Trainingsavond(en):
Driek van Laer maandag 19.30 - 21.00 uur
Robin Huijerjans vrijdag 18.30 - 20.00 uur
Luke Stienen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Mathijs van Lierop 15.00 uur
Sem Lankester  
Jordi van Gemert  
Vince Beerens  
Björn Reijnders  
Stan Mazereeuw  
Diego Nabben  
Senna de Leeuw  
B1
Spelers Leiders / Trainers
Niels Vossen Niek van den Boom
Freek Meeuwissen Roy Stockmans
Niels Douven Chesron Geuns
Nick van den Broek  
Guus Jacobs (k)  
Tim van Schaijk  
Nick Stijnen Trainingsavond(en):
Bas van de Kruijs dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Kick Huber donderdag 18.15 - 19.45 uur
Stijn van Deursen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Boy Ooms 15.00 uur
Tom Kessels  
Stan van den Boom  
 
B2
Spelers Leiders / Trainers
Sjuul Willems Daan Janssen
Yazan Sweed Victor Köster
Roy van den Boom Vacature 
Timo Meulen  
Robin Slaats  
Gijs Kobussen  
Giel Creemers Trainingsavond(en):
Jur Smeets dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Gijs Berben donderdag 18.15 - 19.45 uur
Karam Sweed Aanvang thuiswedstrijd(en):
Sven van Deursen 15.00 uur
Bram Nagel  
C- Speler (2e jaars)  
C- Speler (2e jaars)  
C- Speler (2e jaars)  
C- Speler (2e jaars)  
 
C1
Spelers Leiders / Trainers
Lucas Veugen (k) Michiel van de Voort
Dave Frenken Reggy Geuns
Jarno Minten Vacature 
Raf Huber  
Rick Timmermans  
Sven de Wit  
Jens Koolen Trainingsavond(en):
Bart de Wit dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Juul van den Eijnden donderdag 18.15 - 19.45 uur
Thijs Kneepkens Aanvang thuiswedstrijd(en):
Wouter van Lieshout 13.30 uur
Tijn Saes  
Luc van Hulsen  
Morris Ooms  
Michel van Horen  
Wouter Soers  
 
C2G
Spelers Leiders / Trainers
Rohan Caris Peter Beenders
Rick Caris Evi Koolen 
Roos Heffelaar Eric Caris
Nino Jacobs Martijn Huijerjans
Daan Meijsen Sterre Pijnenburg
Raf Smeets  
Vera van de Vossenberg Trainingsavond(en):
Justin Beenders dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Stef Janssen donderdag 18.15 - 19.45 uur
Raf Verdonschot Aanvang thuiswedstrijd(en):
Ries Duijts 13.30 uur
Joy van der Looij  
Noa Dhaene  
Damon Willems  
Nina Henderikx  
Milan Verhoeven (k)  
Justin Vaes  
Senna Vaes  
Storm Pijnenburg  
 
D1
Spelers Leiders / Trainers
Raf Dielissen Stefan Kanters
Sjors Coumans (k) Maurice Smits
Rob van Horen Rick Niessen
Sjoerd van Deursen  
Sjors van Deursen  
Sid Huber  
Rebin Kordeh Trainingsavond(en):
Teun de Wit maandag 18.00 - 19.30 uur
Stan Dirks woensdag 18.00 - 19.30 uur
Brenn Stultiens Aanvang thuiswedstrijd(en):
Tim de Graef 12.00 uur
Tuur Saes  
Renzo Smits  
Marvin de Wit  
 
D2
Spelers Leiders / Trainers
Fabian Kowalski (k) Stefan Gielen
Henk Blonk Roy Willems
Joey van den Boom Henk van den Boom
Tijn Smeets Quiten Huijerjans
Bart Geurts  
Tren van den Boom  
Stan Frenken Trainingsavond(en):
Cas van Bussel maandag 18.00 - 19.30 uur
Thijs Janssen woensdag 18.00 - 19.30 uur
Rens Kneepkens Aanvang thuiswedstrijd(en):
Jelle van der Looij 12.00 uur
Jurre Keulen (k)  
Raycko Sieben  
Hubert Latuszek  
Rens van Bussel  
Jop Reijnen  
D3G
Spelers Leiders / Trainers
Abdullah Almansour Mariëlle Janssen
Jans van de Mortel Frederique Geuns
Kris Verwijlen Joost van Lierop
Mex Lankester Jort Verheijen
Isabel van den Boom (k)  
Dain Krops  
Finn Scheepers Trainingsavond(en):
Stan Bremmers woensdag 18.00 - 19.30 uur
Cas van Gog  
Fré Verkennis Aanvang thuiswedstrijd(en):
Jesse van Meel 12.00 uur
Luca Verhoeven  
Stijn Henderikx  
Jens van der Sanden  
Dirk de Wit  
   
E1
Spelers Leiders / Trainers
Flin van den Boom Stefan van Gemert
Jim Sieben Wil Douven
Pepijn Stribos Joost van Horen
Tijn Smeets Jordi van Gemert
Ties de Wit  
Daan van Bussel Trainingsavond(en):
Max Konings maandag 19.00 - 20.00 uur
Kee Koppen woensdag 19.00 - 20.00 uur
Niels van de Kerkhof Aanvang thuiswedstrijd(en):
  09.45 uur
 
E2
Spelers Leiders / Trainers
Jens Henderikx Michalis Galitis
Viktor Turksema Mathijs van Lierop
Demy Wilmsen Bart Henderikx
Tom Dirks  
Tim Verkooijen  
Juul van den Boom Trainingsavond(en):
Lars Loijen maandag 19.00 - 20.00 uur
Lars Henderikx woensdag 19.00 - 20.00 uur
Raf Koolen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Stan de Wit 09.45 uur
 
E3M
Spelers Leiders / Trainers
Finn Timmermans Vacature 
Fin Koppen Jan Truijen
Amy van den Eijnden Thijs van den Boogaert
Nikki Jacobs Stijn van Deursen
Angelique Rybko  
Manou Stultiens  
Ilse Deuss Trainingsavond(en):
Lieke de Wit woensdag 19.00 - 20.00 uur
Yara van de Boogaert Aanvang thuiswedstrijd(en):
  09.45 uur
 
E4M
Spelers Leiders / Trainers
Noa Heffelaar Jeroen van de Mortel
Daniella Fofana Arjan van de Vossenberg
Marie Fofana Loïs Lankester
Diede Keulen  
Lynn Poels  
Julia van de Vossenberg Trainingsavond(en):
Evi Heffelaar woensdag 19.00 - 20.00 uur
Cato van de Mortel Aanvang thuiswedstrijd(en):
Om toerbeurt Speelster E3M  09.45 uur
 
F1G
Spelers Leiders / Trainers
Kyan Vaes Ralph Timmermans
Lieke van Goch Roel Litjens
Finn Gielen Thomas Schroijen
Tim Beelen  
Jesse Timmermans Trainingsavond(en):
Daan Litjens woensdag 18.00 - 19.00 uur
Sef Dielissen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Luuk Loijen 11.00 uur
F2
Spelers Leiders / Trainers
Dylan Hermans Klaas Beerens
Lars Beerens Mark Verkennis
Len Verkennis Peter Koolen
Niek Bremmers  
Daan Koolen Trainingsavond(en):
Daan Dhaene woensdag 18.00 - 19.00 uur
Sander Matheij Aanvang thuiswedstrijd(en):
Sepp Beerens 11.00 uur
F3G
Spelers Leiders / Trainers
Jacky Welten Bram Meeuwissen
Seth Stultiens Erwin van de Kerkhof
Luuk Bongaerts Luc Stultiens
Bas Verkooijen Tom Kessels
Ries van de Kerkhof Trainingsavond(en):
Kaat Henderikx woensdag 18.00 - 19.00 uur
Youri van den Boom Aanvang thuiswedstrijd(en):
Steff Scheepers 09.45 uur
F4G-Mini
Spelers Leiders / Trainers
Dilan Schreurs Jan Caris
Rick van Hulsen Bert van Meel
Siem Bongers Anna de Wit
Lynn de Wit  
Jesper Janssen Trainingsavond(en):
Thijmen Hermans woensdag 18.00 - 19.00 uur
  Aanvang thuiswedstrijd(en):
  Toernooitjes op vrijdag
Keeperstrainers
Naam Categorie
Christian Spitters B- en C-jeugd
Erwin Vaes D-jeugd
Patrick van Rooijen E- en F-jeugd
Patrick Houben E- en F-jeugd
Jeugdcommissie
Naam Functie
Sander Moonen Voorzitter
Paul Kessels Jeugdsecretaris
Wouter Hekers Co-Jeugdsecretaris
Jan Caris Activiteiten
Wil Douven Activiteiten
Stefan van Gemert Diversen
Dennis van Rooijen Diversen

 

 

Volg ons op Facebook