Teamindeling jeugd 2018-2019

Op deze pagina vind je de teamindelingen voor het nieuwe seizoen.

Voor vragen kun je contact op nemen met de betreffende jeugdcoördinator van die klasse (bijv. voor de nieuwe indeling bij de CD-jeugd bel je met Lei de Graef).

Een mail sturen mag ook, naar jeugdsecretaris@rksvo.nl. Deze mail wordt dan naar de juiste persoon doorgestuurd.

Datum: 22 juni 2018
Jeugdcoördinatoren
Naam Klasse
Paul Peeters A+B: 06-2081 7512
Reggy Geuns A+B: 06-3179 6331
Lei de Graef C+D: 06-1416 9892
John Stultiens C+D: 06-2708 3539
Patrick de Wit E+F: 06-5315 7350
Erwin van de Kerkhof E+F: 06-4780 0553
Patrick van Rooijen Keepers: 06-8324 1687
JO19-1
Spelers Leiders / Trainers
 Guus of Martijn (k) Niek van den Boom
Luc Stijnen Wim van Rooijen
Sem Lankester Roy Stockmans
Michalis Galitis Frits de Wit (vlagger)
Daan Kobussen Paul Kessels (verzorger)
Jorn Kessels  
Jordi van Gemert Trainingsavond(en):
Diego Nabben maandag 20.00 - 21.30 uur
Thomas Schroijen donderdag 20.00 - 21.30 uur
Tim van Schaijk Aanvang thuiswedstrijd(en):
Nick Stijnen 15.00 uur
Bas van de Kruijs  
Stijn van Deursen  
Boy Ooms  
Tom Kessels  
JO19-2
Spelers Leiders / Trainers
Mathijs van Lierop Martijn de Leeuw
Luuk van Deursen Dirk Duijts
Vince Beerens Dante Tramontin
Björn Reijnders Jesse de Leeuw
Stan Mazereeuw  
Jarno Vermeeren  
Senna de Leeuw Trainingsavond(en):
Roy van den Boom maandag 20.00 - 21.30 uur
Niels Douven donderdag 20.00 - 21.30 uur
Nick van den Broek Aanvang thuiswedstrijd(en):
Timo Meulen 15.00 uur
Gijs Kobussen  
Sjuul Willems  
Jur Smeets  
Kick Huber  
Gijs Berben  
Bram Nagel  
Sven van Deursen  
   
JO17-1
Spelers Leiders / Trainers
Stan van den Boom Daan Janssen
Lucas Veugen (k) Wouter Hekers
Rohan Caris Stan van Wijk
Rick Caris Eric Caris
Sven de Wit  
Dave Frenken  
Jarno Minten Trainingsavond(en):
Nino Jacobs dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Raf Huber donderdag 18.15 - 19.45 uur
Raf Smeets Aanvang thuiswedstrijd(en):
Justin Beenders 15.00 uur
Rick Timmermans  
Stef Janssen  
 
JO15-1
Spelers Leiders / Trainers
Sjors of  Fabian (k) Peter Beenders
Jens Koolen Stefan Kanters
Raf Verdonschot Rick Niessen (vlagger)
Bart de Wit  
Thijs Kneepkens  
Wouter van Lieshout  
Tijn Saes Trainingsavond(en):
Luc van Hulsen dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Morris Ooms donderdag 18.15 - 19.45 uur
Michel van Horen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Justin Vaes 13.30 uur
Rob van Horen  
Sid Huber  
Tim de Graef  
   
JO15-2g
Spelers Leiders / Trainers
Sjors of  Fabian (k) Stefan Gielen
Ries Duijts Joost van Lierop
Joy van der Looij Quinten Huijerjans
Damon Willems Roy Willems
Senna Vaes  
Wouter Soers  
Raf Dielissen Trainingsavond(en):
Henk Blonk maandag 18.15 - 19.45 uur
Sjoerd van Deursen woensdag 18.15 - 19.45 uur
Sjors van Deursen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Bart Geurts 13.30 uur
Stan Frenken  
Cas van Bussel  
Stan Dirks  
Jelle van der Looij  
Brenn Stultiens  
JO15-3g
Spelers Leiders / Trainers
Roos Heffelaar Bart Henderikx
Noa Dhaene Henk van den Boom
Nina Henderikx Jort Verheijen (vlagger)
Milan Verhoeven (k)  
Abdullah Almansour  
Joey van den Boom  
Tijn Smeets Trainingsavond(en):
Jans van de Mortel dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Kris Verwijlen donderdag 18.15 - 19.45 uur
Tren van den Boom Aanvang thuiswedstrijd(en):
Mex Lankester 13.30 uur
Isabel van den Boom (k)  
Thijs Janssen  
Rens Kneepkens  
   
JO13-1
Spelers Leiders / Trainers
Jurre Keulen (k) Michiel van de Voort
Raycko Sieben Maurice Smits
Tuur Saes Martijn Huijerjans (vlagger)
Stan Bremmers  
Hubert Latuszek  
Renzo Smits  
Marvin de Wit Trainingsavond(en):
Cas van Gog dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Rens van Bussel donderdag 18.15 - 19.45 uur
Fré Verkennis Aanvang thuiswedstrijd(en):
Jesse van Meel 12.00 uur
Jop Reijnen  
Luca Verhoeven  
Stijn Henderikx  
Jens van der Sanden  
Dirk de Wit  
JO12-1g
Spelers Leiders / Trainers
Finn Timmermans Edwin Dirks
Noa Heffelaar Sander Heffelaar
Nikki Jacobs Erwin Vaes
Flin van den Boom Mirelle Timmermans
Ilse Deuss  
Jim Sieben  
Jens Henderikx Trainingsavond(en):
Pepijn Stribos (k) maandag 19.00 - 20.00 uur
Viktor Turksema woensdag 19.00 - 20.00 uur
Demy Wilmsen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Tom Dirks 12.00 uur
MO12-1
Spelers Leiders / Trainers
Demi Steevens  Vacature
Fin Koppen Veronique de Wit
Daniella Fofana Frederique Geuns
Amy van den Eijnden  Vacature
Angelique Rybko  
Manou Stultiens Trainingsavond(en):
Lieke de Wit (k) maandag 19.00 - 20.00 uur
Janiek Kleuskens woensdag 19.00 - 20.00 uur
Yara van de Boogaert Aanvang thuiswedstrijd(en):
Evie Bakker 12.00 uur
Marie Fofana  
JO11-1 
Spelers Leiders / Trainers
Tijn Smeets Stefan van Gemert
Tim Verkooijen Wil Douven
Ties de Wit Joost van Horen
Daan van Bussel Jordi van Gemert
Max Konings  
Kee Koppen Trainingsavond(en):
Lars Loijen (k) maandag 19.00 - 20.00 uur
Lars Henderikx woensdag 19.00 - 20.00 uur
Niels van de Kerkhof Aanvang thuiswedstrijd(en):
  09.45 uur
 
JO11-2g
Spelers Leiders / Trainers
Juul van den Boom (k) Jeroen van de Mortel
Diede Keulen Arjan van de Vossenberg
Lynn Poels Ralph Timmermans
Julia van de Vossenberg Roel Litjens
Evi Heffelaar  
Cato van de Mortel  
Raf Koolen Trainingsavond(en):
Stan de Wit maandag 19.00 - 20.00 uur
Finn Gielen woensdag 19.00 - 20.00 uur
Jesse Timmermans Aanvang thuiswedstrijd(en):
Daan Litjens 09.45 uur
JO10-1g
Spelers Leiders / Trainers
Dylan Hermans Michalis Galitis
Lars Beerens Mathijs van Lierop
Kyan Vaes (k) Peter Koolen
Lieke van Goch  
Len Verkennis  
Niek Bremmers (k)  
Tim Beelen Trainingsavond(en):
Daan Koolen woensdag 18.00 - 19.00 uur
  Aanvang thuiswedstrijd(en):
  09.45 uur
 
JO9-1
Spelers Leiders / Trainers
Daan Dhaene Klaas Beerens
Sander Matheij Stijn van Deursen
Sef Dielissen  Vacature
Luuk Bongaerts  Vacature
Bas Verkooijen Trainingsavond(en):
Ries van de Kerkhof woensdag 18.00 - 19.00 uur
Luuk Loijen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Sepp Beerens 11.00 uur
JO9-2g
Spelers Leiders / Trainers
Seth Stultiens Bram Meeuwissen
Jayden Ay Tom Kessels
Sven Empel van  Vacature
Subhi Darwish  Vacature
Kaat Henderikx Trainingsavond(en):
Youri van den Boom woensdag 18.00 - 19.00 uur
Diego Caris Aanvang thuiswedstrijd(en):
Steff Scheepers 11.00 uur
Wes Vernooij  
JO8-1g
Spelers Leiders / Trainers
Dilan Schreurs Roy Janssen
Rick van Hulsen Loïs Lankester
Siem Bongers Peter van Hulsen
Lynn de Wit Luc van Hulsen
Nina Heugten van Trainingsavond(en):
Jesper Janssen woensdag 18.00 - 19.00 uur
Ivo Manders Aanvang thuiswedstrijd(en):
Daan Bijlmakers 11.00 uur
JO7-Mini
Spelers Leiders / Trainers
Oubada Darwish Jan Caris
Teun van de Laar Bert van Meel
Daan  Scheepers Anna de Wit
Alexander Hendrickx Dirk Scheepers
Amber Matheij Trainingsavond(en):
Len Timmermans woensdag 18.00 - 19.00 uur
Mirre Sanden Aanvang thuiswedstrijd(en):
Dean Konings Toernooitjes op vrijdag om 18.00 uur
Thijmen Hermans  
Mace Broek van den  
Keeperstrainers
Naam Categorie
Christian Spitters J017 & JO15 & JO13 & JO12
Patrick van Rooijen JO11 & JO10 & JO9 & JO8
Jeugdcommissie  
Naam Functie
Sander Moonen Voorzitter
Niek van den Boom Jeugdsecretaris
Paul Kessels Co-Jeugdsecretaris
Wouter Hekers Diversen
Wil Douven Diversen
Stefan van Gemert Diversen
Dennis van Rooijen Diversen

 

 

Volg ons op Facebook