Skip to content

Teamindeling jeugd

Teamindeling Jeugd 2022-2023

Datum: 24 juni 2022
Jeugdcoördinatoren
Naam + Mobiele nr Klasse
Maikel van Moorsel (06- 5169 3924) Hoofdjeugdopleiding
Rene Jansen (06-1031 0257) JO19 + JO15
Sharon Freij (06- 2141 8890) MO13+ MO17
Klaas Beerens (06-1028 3727) JO10+ JO11+ JO12+ JO13+ JO14
Roel Litjens (06-1049 2549) mini+JO8+JO9
Teams O12 en lager zijn gelijkwaardig ingedeeld
JO19-1
Spelers Leiders / Trainers
Jens Koolen Jesse de Leeuw
Raf Verdonschot Stefan Gielen
Thijs Kneepkens Jack van Horen
Wouter van Lieshout Joost van Horen
Luc van Hulsen Roy Willems (vlagger)
Michel van Horen
Justin Vaes
Wouter Soers
Sjors Coumans (k)
Rob van Horen
Sjoerd van Deursen
Bart Geurts
Sid Huber Trainingsavond(en):
Brenn Stultiens maandag 20.00 – 21.30 uur
Jurre Keulen (k) donderdag 20.00 – 21.30 uur
Tim de Graef Aanvang thuiswedstrijd(en):
Tuur Saes 15.00 uur
JO19-2
Spelers Leiders / Trainers
Bart de Wit Nick van den Broek
Ries Duijts Joost van Lierop
Damon Willems Wouter Hekers
Senna Vaes Niels Douven (vlagger)
Abdullah Almansour
Joey van den Boom
Sjors Coumans (k)
Stan Frenken
Cas van Bussel
Stan Dirks
Cheveyo van Doorn
Jurre Keulen (k)
Raycko Sieben
Marvin de Wit
Rens van Bussel Trainingsavond(en):
Fré Verkennis maandag 20.00 – 21.30 uur
Jesse van Meel vrijdag 19.00 – 20.30 uur
Jop Reijnen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Jens van der Sanden 15.00 uur
MO17-1
Spelers Leiders / Trainers
Jans van de Mortel Fréderique Geuns
Senna Vleeshouwers Fabiënne van Houts
Finn Timmermans Helma Poels-Janssen
Noa Heffelaar
Levi Driessen
Amy van den Eijnden
Manou Stultiens
Ilse Deuss
Janiek Kleuskens
Yara van de Boogaert
Diede Keulen
Lynn Poels
Evi Heffelaar Trainingsavond(en):
Cato van de Mortel dinsdag 18.15 – 19.45 uur
Britt van Heugten donderdag 18.15 – 19.45 uur
Lieke van Goch Aanvang thuiswedstrijd(en):
Isabel van den  Boom 13.00 uur
JO15-1
Spelers Leiders / Trainers
Flin van den  Boom Michiel van de Voort
Viktor Turksema Stefan Kanters
Tom Dirks Daan Janssen
Tijn Smeets
Tim Verkooijen
Juul van den Boom
Ties de Wit
Max Konings
Kee Koppen Trainingsavond(en):
Lars Loijen (k) maandag 18.30 – 20.00 uur
Lars Henderikx donderdag 18.15 – 19.45 uur
Niels van de Kerkhof Aanvang thuiswedstrijd(en):
Stan de Wit 14.00 uur
JO14-1
Spelers Leiders / Trainers
Raf Koolen Roel Litjens
Bram Verheijden Ralph Timmermans
Dylan Hermans Justin Vaes
Lars Beerens Luuk Gielen
Kyan Vaes (k)
Sep Hupkens
Len Verkennis
Finn Gielen
Niek Bremmers
Tim Beelen
Jesse Timmermans
Daan Koolen Trainingsavond(en):
Daan Litjens maandag 18.30 – 20.00 uur
Sef Dielissen woensdag 18.30 – 20.00 uur
Luuk Loijen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Wes Vernooij 13.00 uur
MO13-1
Spelers Leiders / Trainers
Robin Smits Femke Kalders
Benthe Timmermans Maurice Smits
Esmee Janssen Wil Douven
Fay van de  Boogaert Stefan Van Gemert
Nanna Koolen
Myrthe Bijlmakers
Kaat Henderikx
Miley Linssen
Hilke Hupkens
Nina van Heugten Trainingsavond(en):
Liene op ’t Root dinsdag 18.15 – 19.45 uur
Amber Matheij donderdag 18.15 – 19.45 uur
Mirre van der Sanden Aanvang thuiswedstrijd(en):
Fay van den  Broek 12.00 uur
JO13-1
Spelers Leiders / Trainers
Faysal Sabbagh Jordi Van Gemert
Daan Dhaene Jort Verheijen
Sander Matheij  Vacature
Jayden Ay  Vacature
Jakub Latuszek
Pieter op ’t Root
Luuk Bongaerts
Bas Verkooijen
Ries van de  Kerkhof Trainingsavond(en):
Diego Caris maandag 18.15 – 19.45 uur
Steff Scheepers woensdag 18.30 – 20.00 uur
Sepp Beerens Aanvang thuiswedstrijd(en):
Kay Vaes 12.00 uur
JO12-1
Spelers Leiders / Trainers
Dilan Schreurs Maikel van Moorsel
Rick van Hulsen Sjors Coumans
Jens van Moorsel Job van den  Broek
Siem Bongers Adrie Schreurs
Wessel Sluiman
Jesper Janssen
Ivo Manders Trainingsavond(en):
Daan Bijlmakers maandag 19.00 – 20.00 uur
Teun Laar van de woensdag 19.00 – 20.00 uur
Daan  Scheepers Aanvang thuiswedstrijd(en):
Mace van den Broek 11.00 uur
JO11-1
Spelers Leiders / Trainers
Len Timmermans Pascal Korsten
Dean Konings Luc van de  Loo
Sten van de Loo Maurice Timmermans
Thijmen Hermans
Thomas Jansen
Ivan Hermans Trainingsavond(en):
Bart Schroeten maandag 19.00 – 20.00 uur
Juul Ketelaars woensdag 19.00 – 20.00 uur
Senn Verheijen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Wes Korsten 11.00 uur
JO10-1
Spelers Leiders / Trainers
Keano Henderikx Niels Kessels
Boaz Manders Ralf Frencken
Jur Vaes
Wout Dirks Trainingsavond(en):
Dex Frencken maandag 18.00 – 19.00 uur
Raf Kessels woensdag 18.00 – 19.00 uur
Fedde Heldens Aanvang thuiswedstrijd(en):
09.15 uur
JMO9-1
Spelers Leiders / Trainers
Maikel Bertels Roy van Heugten
Tijmen Spierenburg Ralph Timmermans
Sepp Kuijper  Vacature
Nick Bongaerts
Suus Loijen Trainingsavond(en):
Jesper van Heugten maandag 18.00 – 19.00 uur
Fenne Timmermans woensdag 18.00 – 19.00 uur
Aanvang thuiswedstrijd(en):
09.15 uur
JMO9-2
Spelers Leiders / Trainers
Emily Wijdemans Rob Moonen
Thijn Scheepers Dianne Reemers
Lars Moonen  Vacature
Jort Hermans
Stan Gruijthuijsen Trainingsavond(en):
Stef Kursten maandag 18.00 – 19.00 uur
Meike de Leeuw woensdag 18.00 – 19.00 uur
Aanvang thuiswedstrijd(en):
09.15 uur
JO9-3
Spelers Leiders / Trainers
Jip Briels Daisy Hermans
Jelle Bijlmakers Bas Poels
Willem van de Laar  Vacature
Maik Sillekens
Sem Poels Trainingsavond(en):
Jur Berkvens maandag 18.00 – 19.00 uur
Faas Kessels woensdag 18.00 – 19.00 uur
Aanvang thuiswedstrijd(en):
09.15 uur
JO8-1
Spelers Leiders / Trainers
Tijn Vaes Bas Verheijen
Liam Swinkels Pieter van Gog
Jace van Gog  Vacature
Loet van de Waarenburg
Ties de Leeuw Trainingsavond(en):
Daelan van Essen maandag 18.00 – 19.00 uur
Daan Verheijen woensdag 18.00 – 19.00 uur
Aanvang thuiswedstrijd(en):
11.00 uur
JMO8-2
Spelers Leiders / Trainers
Selina Berkhout Peter Kuepers
Elin Jense Monique Slenders
Valentino Marks Stan Frenken
Nils Kuepers
Bram Slenders Trainingsavond(en):
Sophie Briels maandag 18.00 – 19.00 uur
Quinn Pluymen woensdag 18.00 – 19.00 uur
Phil Reverda Aanvang thuiswedstrijd(en):
11.00 uur
JO7-Mini
Spelers Leiders / Trainers
Mees van de Meulen Jan Caris
Vic Frencken Bert van Meel
Tom Kursten Senna Vaes
Siep Franssen Danny Stikkelbroek
Ries Heldens
Bram Poels Trainingsavond(en):
Raf Sevens woensdag 18.00 – 19.00 uur
Aanvang thuiswedstrijd(en):
Toernooitjes op vrijdag om 18.00 uur
Keeperstrainers
Naam Categorie
Rik Stultiens JO19
Sjors Coumans JO8 t/m JO15 + MO13
Vacature MO17
Jeugdcommissie
Naam Functie
Sander Moonen Voorzitter
Jesse de Leeuw Jeugdsecretaris
Monique Verkooijen Diversen
Wil Douven Diversen
Stefan van Gemert Diversen
Wouter Hekers Diversen
Edwin Dirks Diversen