Teamindeling jeugd 2019-2020

Datum: 20 augustus 2019
Jeugdcoördinatoren
Naam + Mobiele nr Klasse             
Chesron Geuns ( 06-2364 8964) JO19 + JO17
Reggy Geuns (06-3179 6331) JO19 + JO17
Lei de Graef (06-1416 9892) JO15 + JO14 + JO13
John Stultiens (06-2708 3539) JO15 + JO14 + JO13
Paul Peeters (06-2081 7512) JO12 + JO11
Patrick de Wit (06-5315 7350) JO10 + JO9 + JO8 + JO7-Mini
Roel Litjens (06-1049 2549) JO10 + JO9 + JO8 + JO7-Mini
Patrick van Rooijen (06-8324 1687) Keepers
JO19-1
Spelers Leiders / Trainers
Roy van den Boom Jesse de Leeuw
Niels Douven Dirk Duijts
Nick van den Broek Dante Tramontin
Timo Meulen Martijn de Leeuw
Tim van Schaijk  
Gijs Kobussen (k)  
Sjuul Willems Trainingsavond(en):
Nick Stijnen maandag 20.00 - 21.30 uur
Bas van de Kruijs donderdag 20.00 - 21.30 uur
Jur Smeets Aanvang thuiswedstrijd(en):
Kick Huber 15.00 uur
Gijs Berben  
Stijn van Deursen  
Boy Ooms  
Tom Kessels  
Bram Nagel  
JO17-1
Spelers Leiders / Trainers
Stan van den Boom Daan Janssen
Dave Frenken Wouter Hekers
Rick Timmermans Stan van Wijk
Jens Koolen Frits de Wit (vlagger)
Raf Huber  
Bart de Wit  
Wouter van Lieshout Trainingsavond(en):
Tijn Saes dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Seb Snijders donderdag 18.15 - 19.45 uur
Luc van Hulsen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Morris Ooms 15.00 uur
Michel van Horen  
Sjors Coumans (k)  
Thijs Kneepkens  
   
JO17-2G
Spelers Leiders / Trainers
Lucas Veugen (k) Peter Beenders
Rohan Caris Eric Caris
Rick Caris Peter Verdonschot
Roos Heffelaar  
Nino Jacobs  
Raf Verdonschot  
Raf Smeets Trainingsavond(en):
Justin Beenders dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Anna de Wit donderdag 18.15 - 19.45 uur
Ries Duijts Aanvang thuiswedstrijd(en):
Joy van der Looij 15.00 uur
Damon Willems  
Nina Henderikx  
Justin Vaes  
Senna Vaes  
 
JO15-1G
Spelers Leiders / Trainers
Wouter Soers Stefan Kanters
Raf Dielissen Michalis Galitis
Fabian Kowalski (k) Jordi Van Gemert
Rob van Horen  
Sjoerd van Deursen  
Bart Geurts  
Sid Huber Trainingsavond(en):
Finn Timmermans dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Cas van Bussel donderdag 18.15 - 19.45 uur
Brenn Stultiens Aanvang thuiswedstrijd(en):
Tim de Graef 13.30 uur
Marvin de Wit  
Tuur Saes  
   
JO15-2G
Spelers Leiders / Trainers
Henk Blonk Michiel van de Voort
Abdullah Almansour Henk van den Boom
Joey van den Boom Fabienne van Houts
Jans van de Mortel  
Kris Verwijlen  
Tren van den Boom  
Mex Lankester Trainingsavond(en):
Isabel van den Boom (k) dinsdag 18.15 - 19.45 uur
Stan Dirks donderdag 18.15 - 19.45 uur
Thijs Janssen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Jelle van der Looij 13.00 uur
Stan Frenken  
Jop Reijnen  
JO14-1G
Spelers Leiders / Trainers
Jurre Keulen (k) Stefan Gielen
Raycko Sieben Joost van Lierop
Hubert Latuszek Quinten Huijerjans
Noa Heffelaar Roy Willems
Fré Verkennis  
Jesse van Meel  
Daniella Fofana Trainingsavond(en):
Luca Verhoeven maandag 18.15 - 19.45 uur
Stijn Henderikx woensdag 18.15 - 19.30 uur
Jens van der Sanden Aanvang thuiswedstrijd(en):
Rens van Bussel 13.00 uur
Dirk de Wit  
Angelique Rybko  
   
JO13-1G
Spelers Leiders / Trainers
Nikki Jacobs Edwin Dirks
Amy van den Eijnden Frederique Geuns
Flin van den Boom Femke Kalders
Manou Stultiens Mathijs van Lierop
Ilse Deuss Loïs Lankester
Jim Sieben  
Jens Henderikx Trainingsavond(en):
Pepijn Stribos (k) maandag 18.15 - 19.45 uur
Viktor Turksema woensdag 18.15 - 19.30 uur
Demy Wilmsen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Yara van de Boogaert 12.30 uur
Evie Bakker  
Tom Dirks  
JO12-1
Spelers Leiders / Trainers
Tijn Smeets Bart Henderikx
Tim Verkooijen Erwin Vaes
Juul van den Boom John Smeets
Ties de Wit Jordi Van Gemert
Daan van Bussel  
Max Konings  
Kee Koppen Trainingsavond(en):
Lars Loijen (k) maandag 19.00 - 20.00 uur
Lars Henderikx woensdag 19.00 - 20.00 uur
Niels van de Kerkhof Aanvang thuiswedstrijd(en):
Stan de Wit 09.45 uur
JO11-1G
Spelers Leiders / Trainers
Diede Keulen Stefan Van Gemert
Evi Heffelaar Sander Heffelaar 
Cato van de Mortel Wil Douven
Kyan Vaes (k) Ralph Timmermans
Lieke van Goch  
Finn Gielen Trainingsavond(en):
Tim Beelen maandag 19.00 - 20.00 uur
Jesse Timmermans woensdag 19.00 - 20.00 uur
Daan Koolen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Daan Litjens 09.45 uur
JO11-2G
Spelers Leiders / Trainers
Janiek Kleuskens Ron Coolen
Marie Fofana Mark Verkennis
Lynn Poels Tim de Graef
Martijn Broens Brenn Stultiens
Raf Koolen  
Britt van Heugten Trainingsavond(en):
Bram Verheijden maandag 19.00 - 20.00 uur
Dylan Hermans woensdag 19.00 - 20.00 uur
Lars Beerens Aanvang thuiswedstrijd(en):
Len Verkennis 09.45 uur
Eline Maas  
 
JO10-1G
Spelers Leiders / Trainers
Daan Dhaene Klaas Beerens
Jakub Latuszek Frank Matheij
Sef Dielissen Jort Verheijen
Bas Verkooijen  
Kaat Henderikx  
Steff Scheepers  
Sepp Beerens Trainingsavond(en):
Sander Matheij woensdag 18.30 - 19.30 uur
Wes Vernooij  
  Aanvang thuiswedstrijd(en):
  09.45 uur
JO10-2
Spelers Leiders / Trainers
Seth Stultiens Joost van Horen
Sven van Empel Coen van de Boom
Pieter Op 't Root  Erwin van de  Kerkhof
Luuk Bongaerts  
Subhi Darwish  
Niels Heijkers  
Ries van de Kerkhof Trainingsavond(en):
Youri van den Boom woensdag 18.30 - 19.30 uur
Luuk Loijen Aanvang thuiswedstrijd(en):
  11.00 uur
 
JO9-1G
Spelers Leiders / Trainers
Diego Caris Roy Janssen
Dilan Schreurs Peter van Hulsen
Rick van Hulsen Luc van Hulsen
Siem Bongers Sjors Coumans
Lynn de Wit Trainingsavond(en):
Nina van Heugten woensdag 18.00 - 19.00 uur
Jesper Janssen Aanvang thuiswedstrijd(en):
Ivo Manders 11.00 uur
Daan Bijlmakers  
JO8-1G
Spelers Leiders / Trainers
Sem Gijsberts Ralph van der Sanden
Liene op 't Root Luc van de  Loo
Len Timmermans Maurice  Timmermans
Mirre Sanden  
Dean Konings Trainingsavond(en):
Sten van de Loo woensdag 18.00 - 19.00 uur
Thijmen Hermans Aanvang thuiswedstrijd(en):
Daan van Lier 11.00 uur
JO8-2G
Spelers Leiders / Trainers
Jens van Moorsel Clint Korsten
Oubada Darwish Job van den  Broek
Teun van de Laar Maikel van de Laar
Daan  Scheepers Nick van den  Broek (alleen trainen)
Alexander Hendrickx Trainingsavond(en):
Amber Matheij woensdag 18.00 - 19.00 uur
Fenne Korsten Aanvang thuiswedstrijd(en):
Mace van den Broek  11.00 uur
JO7-Mini
Spelers Leiders / Trainers
Thomas Jansen Jan Caris
Tijn Hermans Bert van Meel
Ivan Hermans Anna de Wit
Floor Litjens Dirk Scheepers
Juul Ketelaars Nick van den Broek
Keano Henderikx  
Senn Verheijen Trainingsavond(en):
Kevin Koolen woensdag 18.00 - 19.00 uur
Wout Dirks Aanvang thuiswedstrijd(en):
Dex Frencken Toernooitjes op vrijdag om 18.00 uur
Wes Korsten  
Thijn Scheepers  
Nick Bongaerts  
Stan Gruijthuijsen  
Sem Poels  
Jelle Bijlmakers  
Keeperstrainers
Naam Categorie
Christian Spitters J017 + JO15 + JO14 + JO13 + JO12
Patrick van Rooijen JO11 + JO10 + JO9 + JO8
Jeugdcommissie
Naam Functie
Sander Moonen Voorzitter
Niek van den Boom Jeugdsecretaris
Wouter Hekers Diversen
Wil Douven Diversen
Stefan van Gemert Diversen
Dennis van Rooijen Diversen
Stefan Kanters Diversen
Edwin Dirks Diversen
Monique Verkooijen Diversen

Volg ons op Facebook