Skip to content

Bestuur en commissies

Onze sponsoren

Direct naar

Bestuur en commissies

Naam
Functie
Tel.Nr.
E-mail
Hans van den Boom
Voorzitter
06-50833982
voorzitter@rksvo.nl
Erwin Pijnenburg
Penningmeester
06-53770574
penningmeester@rksvo.nl
Sander Moonen
Secretaris
06-13077217
secretaris@rksvo.nl
Vacant
Vice-Voorzitter
vice-voorzitter@rksvo.nl
Marcel Creemers
Sponsorcommissie
06-51649549
vz-sponsorcommissie@rksvo.nl
Angelique Hekers
Facilitair
06-34214850
facilitair@rksvo.nl
Ellen Keulen
Voorzitter Jeugdcommissie
06-46116576
jeugdvoorzitter@rksvo.nl
Mark Janssen
Technische Zaken
06-21504230
technischezaken@rksvo.nl
Dante Tramontin
Accomodatie Beheer
06-21 69 28 32
accomodatie@rksvo.nl

Wedstrijdsecretariaat algemeen  (E-mail: wedstrijdsecretariaat )
Stefan Kanters: 06-3087 9453
Michiel van de Voort: 06-1534 1756

Ledenadministratie  (E-mail: ledenadministratie )
Jan Caris: 06-2938 0520
Paul Kessels: 06-5369 5542

Secretariaat  (E-mail: secretaris )
Sander Moonen

Jeugdsecretariaat (E-mail: jeugdsecretaris )
Jesse de Leeuw

Accommodatie commissie: (E-mail: accomodatie@rksvo.nl)
Dante Tramontin, Piet Hermans, Frits Slaats

Activiteiten commissie (E-mail: ac@rksvo.nl)
Ellen Keulen, Johann Freij en Henri van Schaijk

Duurzaamheid commissie: (E-mail: projecten@rksvo.nl)
Frank Sampers, Freek op ’t Root, Dante Tramontin, Antoine Hekers en Erwin Pijnenburg

Facilitaire commissie: (E-mail: facilitair@rksvo.nl)
Angelique Hekers en Marjan Kessels.

Financiële commissie: (E-mail: penningmeester@rksvo.nl)
Erwin Pijnenburg, Antoine Hekers, Luc Hermans en Bas Geuns

Kantine commissie: (E-mail: kantine@rksvo.nl)
Marjo Huijerjans 06-5112 5437. Kantinebeheerder en Jan Huijerjans

Sponsor commissie & PR: (E-mail: sponsoring@rksvo.nl)
Voorzitter: Marcel Creemers (E-mail: vz-sponsoring@rksvo.nl)
Piet Hermans, Jack van Horen, Bart Henderikx, Joyce van Horen, Marga van Grimbergen en Jan Moonen
Raad van advies
Jos de Bruin, Antoine Hekers en Johan de Bruin

Technische commissie: (E-mail: technischezaken@rksvo.nl)
Bestuurslid technische zaken en tevens voorzitter TC: Mark Janssen
Coördinator A-selectie (CAS): Mark Janssen
Coördinator lagere senioren (CLS): Paul Peeters: E-mail: cls@rksvo.nl
Hoofd jeugdopleidingen (HJO): Maikel van Moorsel: E-mail: hjo@rksvo.nl

Vertrouwenscommissie
Tiny Jonkers – 06-16918285 – E-mail: Tiny.jonkers@hotmail.com
Wilbert Sluiter – bereikbaar via Groepspraktijk Huisartsen Nederweert  0495-63 13 23 
Jos de Bruin – 0495 – 63 21 47 – info@debruinfysio.nl 

Vrijwilligerscommissie – Vrijwilligerscoordinator: (E-mail: vc@rksvo.nl)
Patrick de Wit
Bas Poels

Jeugdcommissie
Jeugdvoorzitter: Ellen Keulen: (E-mail: jeugdvoorzitter@rksvo.nl)
Jeugdsecretariaat: Jesse de Leeuw: (E-mail: jeugdsecretaris@rksvo.nl)
Andere activiteiten: Edwin Dirks, Wil Douven, Wouter Hekers en Monique Verkooijen

Jeugdcoördinatoren
Hoofdjeugdopleiding: Maikel van Moorsel – 06 51693924: E-mail: hjo@rksvo.nl
Jeugd O15 & O17: Rene Janssen
Jeugd MO15: Sharon Freij
Jeugd O10, O11 & O13: Klaas Beerens
O7-Mini, O8 & O9: Roel Litjens

Algemene ondersteuning: Michiel Geuns

Website beheer: (E-mail: redactie@rksvo.nl)
Erwin Pijnenburg, Erwin Vaes, Paul Kessels en Raf Verdonschot