Skip to content

Bestuur en commissies

Bestuur en commissies

Naam
Functie
Tel.Nr.
E-mail
Hans van den Boom
Voorzitter
06-50833982
voorzitter@rksvo.nl
Erwin Pijnenburg
Penningmeester
06-53770574
penningmeester@rksvo.nl
Sergio Tramontin
Secretaris
06-11627170
secretaris@rksvo.nl
Patrick de Wit
Vice-Voorzitter
06-53157350
vice-voorzitter@rksvo.nl
Frank Sampers
Bestuurslid
06-23865366
projecten@rksvo.nl
Angelique Hekers
Facilitair
06-34214850
facilitair@rksvo.nl
Sander Moonen
Voorzitter Jeugdcommissie
06-13077217
jeugdvoorzitter@rksvo.nl
Mark Janssen
Technische Zaken
06-21504230
technischezaken@rksvo.nl

Wedstrijdsecretariaat algemeen 
(E-mail: wedstrijdsecretariaat )
Stefan Kanters: 06-3087 9453
Michiel van de Voort: 06-1534 1756

Ledenadministratie 
(E-mail: ledenadministratie )
Jan Caris, 06-2938 0520
Paul Kessels 06-5369 5542

Secretariaat 
(E-mail: secretaris )
Sergio Tramontin

Jeugdsecretariaat 
(E-mail: jeugdsecretaris )
Jesse de Leeuw

Raad van advies
Jos de Bruin, Antoine Hekers, Jack van Horen en Johan de Bruin

Accommodatiecommissie: 
E-mail: accomodatie@rksvo.nl
Hans van den Boom, Piet Hermans, Frits Slaats, Sergio Tramontin

Duurzaamheid commissie
E-mail: projecten@rksvo.nl
Frank Sampers, Freek op ’t Root, Jos Jacobs, Antoine Hekers en Hans van den Boom

Activiteiten commissie
E-mail: ac@rksvo.nl
Ellen Keulen, Johann Freij, Henri van Schaijk en Nick van de Broek

Facilitaire commissie
E-mail: facilitair@rksvo.nl
Angelique Hekers en Marjan Kessels.

Financiële commissie
E-mail: penningmeester@rksvo.nl
Erwin Pijnenburg, Antoine Hekers, Klaas Beerens, Luc Hermans en Bas Geuns

Kantine commissie
E-mail: kantine@rksvo.nl 
Marjo Huijerjans 06-5112 5437. Kantinebeheerder en Jan Huijerjans

Sponsor commissie & PR
E-mail: sponsoring@rksvo.nl 
Piet Hermans, Jack van Horen, Bart Henderikx, Joyce van Horen, Johan de Bruin, Marga van Grimbergen en Paul de Lucht

Technische commissie
E-mail: technischezaken@rksvo.nl
Bestuurslid technische zaken en tevens voorzitter TC: Mark Janssen
Coördinator A-selectie (CAS): Patrick de Wit
Coördinator lagere senioren (CLS): Paul Peeters
Hoofd jeugdopleidingen (HJO): Maikel van Moorsel

Vertrouwenscommissie
Ineke Hussaarts, Tiny Jonkers en Bas Poels

Jeugdcommissie
Jeugdvoorzitter: Sander Moonen: E-mail: jeugdvoorzitter@rksvo.nl
Jeugdsecretariaat: Jesse de Leeuw: E-mail: jeugdsecretaris@rksvo.nl
Andere activiteiten: Edwin Dirks, Wil Douven, Stefan van Gemert, Wouter Hekers
en Monique Verkooijen

Jeugdcoördinatoren
Hoofdjeugdopleiding: Maikel van Moorsel – 06 51693924
Jeugd O15, O17 & O19: Paul Peeters
Jeugd MO15 & MO17: Sharon Freij
Jeugd O10, O11, O12 & O13: Klaas Beerens
O7-Mini, O8 & O9: Roel Litjens

Website beheer
E-mail: redactie@rksvo.nl
Erwin Pijnenburg, Erwin Vaes, Joost van Lierop en Paul Kessels